برای انتخاب دامنه  مناسب میتوانیم از وبسایت ها و ابزارهای آنلاین که در زیر آمده است استفاده کنیم.
وب سایت #1 : Panabee
در این وبسایت فرآوری نام دامنه علاوه بر اتفاقاتی چون پهنه سازی رخداد های دیگری نیز هستی دارند کاربران از این وبسایت برای جستجوی اسم افراد، حوزه های آزاد و موارد دیگر بهره‌گیری میکنند. جستجو در این وبسایت برای اسم دومین مورد نظر شما میتواند روند احسان داشته باشد. واژه های خویش را وارد کنید، سپس ترکیبات مختلف را نگریستن کنید… اما میدانید…
این وبسایت در تولید نام حوزه خبره و پسندیده است. احتمالاً هوش آن در تولید کلمات مختلف برای چند کلمه ی پیشنهادی شما بسیار بالا نباشد اما جنجال از نیم دومین های گوناگون این پیشه را برای شما راحت میکند
در واقع میتوان در اغلب از 12 پسوند اسم دامنه خود را جستجو کرد. حتی میتوان حوزه های اشغال شده یا سفارشی شده را سفارش عدل الی سریعا برای شما ثبت شود. پهنه های پیشنهادی در این وبسایت با اضافه یا برخی مواقع حذف بعضی حروف از کلمه های اصلی شما چهره میگیرد و ترکیبات کثرت پیشنهاد میشود.
اما نکات هیجان انگیز دیگری نیز هست که همنشین داریم بدانید…
اگر میخواهید در شبکه های اجتماعی اسم کابری ویژه یا بهتر بگم اخص ای برای خویش داشته باشید… یا برای برنامه هایی که میخواهید بسازید و روانه فروشگاه محصولات اندروید و آی او اس کنید یا به عبارت دیگر برنامه هایی با نام خاص در استور گوگل پلی و اپ استور اپل داشته باشید… میتوانید از Panabee استفاده کنید. همانطور که در ابتدا هم پهنا کردیم کار با این گستره و ابزار آن زیاد ساده است. و میتوان در گویه های مختلفی از امکانات کاربری آن استفاده مفیدی داشت.

وب سایت #2 : Dot-o-Mator
دومین سازی در این وبسایت متفاوت است. ترکیب واژه ها و جدول اطلاعات کلمات، دو ستون برای واژه ها نخست و دوم مورد نظر شما دست یابی به یک دومین خوب را در این سایت رقم خواهد زد. روشی که در این وبسایت در عقیده گرفته شده است در دو سطح عمل میکند مبتدی و چیره دست اگر کاربر نوآموز باشید میتواند از بین موضوعاتی که برای وبسایت ها در عقیده گرفته شده محور کار و جنبش وبسایت خویش را تعیین کنید سپس در مرحله بعدی فاکتورهای مختلفی را پیش روی خواهید داشت که بین آنها نیز حق گزینش دارید در پایان روی دکمه ترکیب یا کمباین Combine کلیک کرده الی مواردی را به دست آورید.
اما برای حرفه ای ها اینست که شما واژه ها خود را در ستون اول وارد میکنید در ستون بعدی هم کلمات سایر خویش را وارد میکنید سپس دامنه هایی که آزاد هستند و گستره هایی که اشغال شده اند برای شما پرتو دیتا میشود در ضمن بخشی در این دست موزه آنلاین دست یابی به اسم گستره در برگزیدن کاربران پیمان گرفته است که شرایط این را فراهم میکند که برای یک پهنه ویژه هم جستجو کرد.

وب سایت #3 : Wordoid
همین که سری به این وبسایت بزنید میتوانید سادگی و کارآمدی آن را ببینید البته یکی از ابزارهای دامین ساز ما این مورد است که ویژگی های دیگری هم دارد مثلا میتوانید تعداد حروف دامنه، تغییر واژه شما، استفاده از کلمه در نخست و میانی نام دومین، زبان و موارد دیگری را تنظیم کرده سپس اقدام به جستجو کنید و نتیجه بگیرید.
این وبسایت تمامی کارهای لازم را در همان صفحه از شما خواسته سپس نتایج احسان را نیز نمایش میدهد.
دامنه ها را میتوانید به سادگی متمایز کرده و اسم حوزه پسندیده خویش را پیدا کنید. دامنه هایی که در این وبسایت مشخص شده است در دو پسوند .com و .net نمایش داده میشود.

وب سایت #4 : Cool Name Ideas

و اما مورد متفاوت و جالب انگیز 
ایده های باحال اسم گذاری، این دقیقا معنی اسم این سرویس آنلاین برای دست یابی به دومین نیم یا نام پهنه است. فرقی نمیکند تعقیب چه اسمی هستید ولی این بار این شما نیستید که نام خویش را انتخاب میکنید، بلکه شما مقوله فعالیت خویش را برگزیدن میکنید، وقتی مقوله فعالیت کسب و کار شما در گزین کردن این آلت قرار گرفت، آنگاه با تجربه ای که دارد و هوشی که برایش ساخته اند اسمی می سازد که احتمالاً شما آن را مناسب ببینید.
وقتی به این وبسایت وارد شدم، کل گزینه های لازم را قبل روی خودم دیدم کلماتی برای توصیف کسب و کار خویش نوشتم گونه سوداگری خودم را به عنوان بیزینس کوچکی گزینش کردم مقوله فعالیت کسب و کار را مدیریت و تعلیم گذاشتم و از بین انتخاب ها، صفت های ساده، پسندیده و کوتاه رو گزینش کردم
سپس روی دکمه تولید پهنه کلیک کرده و نتایج خودم رو نگریستن کردم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من یه عاشق مغرورم ḂṮṠ salar Armani وبلاگ شخصی-گروهی دکوراسیون اینتل http://najm8.blogfa.com : تاریخ علم نجوم layton لیدی بلاگ